Kaymakam İnci, Okul Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Bitis’in Hizan ilçe Kaymakamı Sedat İnci, okul müdürleri düzenlediği toplantıda bir araya geldi.Hizan Merkez Yatılı Bölge Okulu (YBO) Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan İnci, öğrencilerin okula kazandırılması için okul...

Kaymakam İnci, Okul Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Bitis’in Hizan ilçe Kaymakamı Sedat İnci, okul müdürleri düzenlediği toplantıda bir araya geldi.

Hizan Merkez Yatılı Bölge Okulu (YBO) Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan İnci, öğrencilerin okula kazandırılması için okul müdürlerinin, öğrenci velileriyle sık sık toplantı yapılmasını istedi.

İmkanlar dahilinde okulların sıkıntılarını gideceğini ifade eden İnci, "Amacımız geleceğin teminatı çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmektir. Kaymakamlık olarak bu konuda her türlü desteği vermeye hazırız. Bir eğitimcinin işi öğrencilere en iyi şekilde eğitim vermektir. Her okulun öğrencilerin ihtiyaçlarına ve sosyal etkinliklerin giderilmesi için proje hazırlamasını konusunda çok hassas davranması gerekiyor. Eğitim kalitesinin yükseltilmesi konusunda okul müdürleri duyarlı olmalı. Başarılı ancak maddi durumu iyi olmayan öğrencilerin eğitimlerini sürdürmeleri için gereken çabayı göstermek lazım" dedi.

Daha sonra okul müdürlerinin ihtiyaç ve isteklerini dinleyen Kaymakam İnci, imkanlar dahilinde eksiklerin bir an önce giderilmesi için gerekli talimatları verdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.