Selçuklu Lisesi Badminton İl Birincisi Oldu

Bitlis’in Ahlat ilçesinde, oynanan Badminton İl Birinciliği Müsabakaları’nda Selçuklu Anadolu Lisesi, genç kızlar kategorisinde birinci oldu.Ahlat Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu’nda iki kategoride oynanan...

Selçuklu Lisesi Badminton İl Birincisi Oldu

Bitlis’in Ahlat ilçesinde, oynanan Badminton İl Birinciliği Müsabakaları’nda Selçuklu Anadolu Lisesi, genç kızlar kategorisinde birinci oldu.

Ahlat Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu’nda iki kategoride oynanan müsabakalara il genelinden okullar katıldı. Düzenlenen müsabakayla ilgili bir açıklama yapan Badminton İl Temsilcisi Levent Akürek, yarışmaların oldukça çekişmeli ve güzel geçtiğini ifade ederek, “İl geneli düzenlenen yarışmalar Ahlat’ta oynandı. Genç erkekler ve kızlar olarak iki ayrı kategoride oynanan müsabakalar oldukça çekişmeli geçti. Genç kızlar kategorisinde Ahlat Selçuklu Anadolu Lisesi öğrencileri il birincisi olurken, genç erkekler kategorisinde ise Adilcevaz Anadolu Lisesi birinci oldu. Birinci olan takımları kutluyorum. İlerleyen günlerde ise Ahlat Selçuklu Anadolu Lisesi Genç Kızlar takımı, badminton bölge şampiyonasına katılacaklar. İlçemizi bölgede de en güzel şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. İnşallah başarıları aynı şekilde devam eder” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.