Tatvan’da ‘kariyer Günleri’ Toplantısı

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Tatvan Yurt Müdürlüğü tarafından, Bitlis’in Tatvan ilçesindeki üniversite öğrencileri için “Kariyer Günleri” konulu bir toplantı düzenledi.Yurt müdürlüğünün kafeteryasında düzenlenen programın...

Tatvan’da ‘kariyer Günleri’ Toplantısı

banner390
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Tatvan Yurt Müdürlüğü tarafından, Bitlis’in Tatvan ilçesindeki üniversite öğrencileri için “Kariyer Günleri” konulu bir toplantı düzenledi.

Yurt müdürlüğünün kafeteryasında düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Tatvan Yurt Müdürü Necmettin Gündoğan, programlarının 2014 - 2015 eğitim döneminin ilk eğitim programı olduğunu belirtti. Gündoğdu, amaçlarının yurtlarda barınan yüksek öğrenim gençliğine eğitimde vizyon kariyer hedeflerini yenilikleri ile ilişkin öncelikleri belirleme, iş olanaklarını araştırma, işe başvurma ve başvuru takibi, mesleki yenilikleri takip etme, iş ilişkilerini yönlendirme konularında katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Programa eğitimci olarak katılan Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy ise, mesleki ve iş ilişkileri yenilikleri, öncelikleri belirlemede hedeflenen kariyerlere ulaşmada eğitimle gelineceği konularında katılımcı öğrencilere açıklayıcı bilgiler verdi.

Programa, öğrenciler ile kurum çalışanları katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.