banner417
banner444
31 Ekim 2014 Cuma 15:15
84 Okunma
Aibü Rektörü Coşkun Bgc’de
banner416
Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, sabah saatlerinde Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, Başkan Bülent Velioğlu ve yönetimine başarılar diledi.

Ağustos ayında yapılan kongrenin ardından BGC Başkanlığı’na seçilen Bülent Velioğlu ve yeni yönetimi, hemen yapılanma içine girdi. Önce sosyal tesisleri bakıma alan yönetim, daha sonra da basın mensupları ve aileleri başta olmak üzere bürokratların katıldığı piknikle kaynaşma imkanı buldu. Kısa sürede yapılan ilk çalışmaların tamamlanmasından sonra ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri de başladı. Sabahın erken saatlerinde Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden AİBÜ Rektörü Hayri Coşkun, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti. BGC Başkanı Bülent Velioğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Rektör Coşkun, basın camiasına yeni yönetimin yenilikler getirmesini diledi.

Ziyaretlerinden dolayı Rektör Hayri Coşkun’a teşekkür eden Bülent Velioğlu, eğitim, sağlık ve bilim alanında çalışmalar yapan AİBÜ’ye başarılar diledi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426