banner417
banner425
26 Aralık 2014 Cuma 18:48
82 Okunma
Başkan Yılmaz Hastaların Gönüllerini Fethediyor
banner416
Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta gerçekleştirdiği hasta ziyaretlerine devam ediyor. Yılmaz, “Ziyaretlerimizde bizlerden isteği olan vatandaşlarımıza da imkanlarımız doğrultusunda elimizden geleni yapıyor ve onlara bir nebze de olsa çare olmaya çalışıyoruz” dedi.

Göreve başladığı günden bu güne kadar her hafta hasta ziyaretleri gerçekleştiren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz son olarak yedi aileyi evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretlere Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın yanı sıra, eşi Güler Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Belediye Meclis Üyesi Canan Akbay, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, AK Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kanca da katıldı.

Ziyaretlerde konuşan Başkan Yılmaz, “Bolu’da bulunan hastalarımızı her hafta gerek evlerinde gerek hastanelerde ziyaret ederek onlara moral olmaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimizde bizlerden isteği olan vatandaşlarımıza da imkanlarımız doğrultusunda elimizden geleni yapıyor ve onlara bir nebze de olsa çare olmaya çalışıyoruz” dedi.

Başkan Yılmaz ve beraberindekiler ev ziyaretlerinin ardından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi ve Özel Fatma Hatun Hastanesi’nde yatan hastaları da unutmayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426