Bolu Belediyesi’nden İşçilere İkramiye Müjdesi

Bolu Belediyesi bünyesinde çalışan 205 işçiye 1 adet devlet ikramiyeleri ödeniyor. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Belediyemiz işçilerine değerli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.Bolu Belediyesi tarafından, belediye...

Bolu Belediyesi’nden İşçilere İkramiye Müjdesi

banner390
Bolu Belediyesi bünyesinde çalışan 205 işçiye 1 adet devlet ikramiyeleri ödeniyor. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Belediyemiz işçilerine değerli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bolu Belediyesi tarafından, belediye bünyesinde çalışan 205 işçiye toplam 125 bin TL tutarındaki devlet ikramiyeleri ödeniyor. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Büyük bir ekip çalışması ile hizmet ve yatırım zincirlerine her gün bir yenisini eklemek için büyük bir özveri ile Bolu halkı için personelimiz çalışıyor. Belediyemiz işçilerine değerli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Belediye bünyesinde çeşitli birimlerde çalışan 205 işçimize yaklaşık 125 bin lira tutarında ikramiye ödemesi yapıyoruz. Bununla birlikte ilk defa Bolu Belediyesi’nin işçilerine ikramiye borcu da kalmamıştır. Emeklerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.