banner417
banner425
27 Ekim 2014 Pazartesi 15:37
49 Okunma
Terör Saldırısına Ak Parti’den Sert Tepki
banner416
AK Parti Bolu Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, ‘’Huzurumuza, birlik ve beraberliğimize sıkılan bu kurşunların hesabı er ya da geç mutlaka sorulacaktır. Bu etekli zihniyet mutlaka hesap verecektir” diye konuştu.

Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde caddede yüzleri maskeli teröristlerce gerçekleştirilen ve 2’si uzman, 1’i er olmak üzer 3 askerin şehit edildiği olayla ilgili açıklama yapan AK Parti Bolu Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, ‘’Yüksekova’da yapılan hain saldırıyı lanetliyorum. Bu ülkenin birilik ve beraberliğine kasteden terörü lanetliyorum. Bu saldırıda kullanılan kirli maşaları, onları tutan iç ve dış mihrakları lanetliyorum. Şehitlerimize Allah-ü Teala’dan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Huzurumuza, birlik ve beraberliğimize sıkılan bu kurşunların hesabı er ya da geç mutlaka sorulacaktır. Bu etekli zihniyet mutlaka hesap verecektir.” dedi.

Esen açıklamasının devamında şu sözlere yer verdi;

“Ben buradan bu aziz milletin birlik ve beraberliğine, evlatlarına sıkılan her kurşunda, her cinayette, her katliamda bunu yapan terör örgütünü ağzına almayıp, şehit cenazeleri üzerinde siyaset devşirmeye çalışan zavallı zihniyeti de bu milletin şaşmaz muhakemesine havale ediyorum. Birlik adına, beraberlik adına, bu milletin güçlü bekası adına fikir üretemeyen, akıl yürütemeyen ve yıllardır şehit cenazeleri üzerinden bu aziz millete korku salmaya, hiza vermeye çalışan sahte kahramanlar gözünüz önünde bu ülke 40 bin şehit verdi. Siz neredeydiniz? Terörist başı size teslim edildi neredeydiniz? Siz şehit cenazesi olduğunda sahne alan şovmenlik yapan güruh merak etmeyin. Bu millet sizin bu şovlarınızı artık yutmuyor ve bu millet gerçekten artık uyandı. Siz biraz samimi olsanız önce teröre lanet edersiniz ama terör sizin hayat damarınız. Terör biterse, şehit cenazesi gelmezse siz nereden nemalanacaksınız.’’

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426