banner417
banner425
19 Kasım 2014 Çarşamba 11:46
60 Okunma
Başkan Dündar’dan Başsavcı Şahin’e Ziyaret
banner416
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Şahin’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Konya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’na tayin olan Abdulkadir Şahin’i makamında ziyaret eden Başkan Dündar, ilçe ve belediyenin yürüttüğü çalışmaları hakkında bilgi verdi. Osmangazi’nin 800 bini aşan nüfusuyla Türkiye’nin en büyük 4. ilçesi olmasına rağmen, güvenlik ve asayiş yönünden diğer metropol şehirlere göre oldukça sakin ve huzurlu bir yapıya sahip olduğunu ifade etti. Osmangazi Belediyesi olarak yapacakları çalışmalarda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden Başkan Dündar, Başsavcı Şahin’ine görevinde başarılar diledi.

Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Şahin, Başkan Dündar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Bursa’da görev yapmaktan son derece mutluyum. Sayın başkanımızın ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bir avukat olarak kendisi de hukuk camiasının içinden birisi. Bize vereceği desteklere şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426