Bbp’den Ahmet Yesevi Aile Sağlık Merkezi’ne Ziyaret

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın, Ahmet Yesevi Mahallesi’nde yeni açılan 28 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti.Aydın, Aile Hekimi Dr. Elif Aladağ’a başarılar diledi. Ahmet Yesevi ile Balat mahallelerine...

Bbp’den Ahmet Yesevi Aile Sağlık Merkezi’ne Ziyaret

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın, Ahmet Yesevi Mahallesi’nde yeni açılan 28 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti.

Aydın, Aile Hekimi Dr. Elif Aladağ’a başarılar diledi. Ahmet Yesevi ile Balat mahallelerine hizmet verecek olan merkezin açılması için 5 yıldır uğraştıklarını, her seferinde bürokratik engellerle karşılaştıklarını söyleyen BBP Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın, Aile Sağlık Merkezi’nin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Ahmet Yesevi ile Balat sakinlerinin daha önce tedavi için diğer mahallelere gittiklerini, bu durumun gerek yaşlılar, gerekse engelliler için meşakkatli olduğunu ifade eden BBP’li Aydın, “Geç de olsa aile hekimliğinin açılması bizleri memnun etmiştir” dedi.

Mülkiyeti Nilüfer Belediyesi’ne ait olan binanın belediye tarafından onarılıp aile hekimliğine tahsis edildiğini kaydeden Aydın, mahalle sakinlerinin merkeze sahip çıkmalarını istedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.