Buttim’de Asansör Kuyruğu

Bursa’nın önemli iş merkezlerinden Tekstil Ticaret Merkezi’nde (BUTTİM) asansör bakımlarının zamanında yapılmaması, çalışanların ve misafirlerin zaman kaybetmelerine yol açıyor.BUTTİM’deki yönetimin yeterli hassasiyeti göstermemesi...

Buttim’de Asansör Kuyruğu

banner390
Bursa’nın önemli iş merkezlerinden Tekstil Ticaret Merkezi’nde (BUTTİM) asansör bakımlarının zamanında yapılmaması, çalışanların ve misafirlerin zaman kaybetmelerine yol açıyor.

BUTTİM’deki yönetimin yeterli hassasiyeti göstermemesi sebebiyle mesai giriş çıkışlarında dakikalarca asansör kuyruğunda bekleyenler, teknik yetersizliğin hayatlarını zorlaştırdığını söyledi. Gökdelende 26 kattan 100 den fazla ofis yüzlerce çalışan bulunması ve birçok işi olan vatandaşın gün boyunca asansör beklediğine dikkat çeken kat malikleri, 4 asansörden 2 tanesinin aynı anda devre dışı kalmasının kabul edilebilir bir tarafı olmadığını ifade etti. Bu arada bazı işyeri sakinleri, havalandırma sisteminin de yetersiz olduğunu dile getirerek, "Ofisimizde birkaç müşterimizle toplantı yaptığımızda odada bayılacak gibi oluyoruz. Nefes almakta güçlük çekiyoruz. Bu konuda da çalışma yapılmasını istiyoruz" dediler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.