Büyükşehir’den ‘hoşgeldin Bebek’ Hediyesi

Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yanında olmaya da devam ediyor.Sosyal sorumluluk faaliyetleriyle Bursalıların yüzünü güldüren Büyükşehir Belediyesi’nin Sosyal İşler Şube Müdürlüğü tarafından çeşitli hastanelerde yeni doğum...

Büyükşehir’den ‘hoşgeldin Bebek’ Hediyesi

banner390
Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yanında olmaya da devam ediyor.

Sosyal sorumluluk faaliyetleriyle Bursalıların yüzünü güldüren Büyükşehir Belediyesi’nin Sosyal İşler Şube Müdürlüğü tarafından çeşitli hastanelerde yeni doğum yapan kadınlar ve anne adayları ziyaret edilerek, yeni doğan bebekler için hediyeler verildi.

1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan ‘Dünya Emzirme Haftası’ ve aynı tarihlere rastgelen Kurban Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen çalışma dahilinde Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Şube Müdürlüğü personeli, Çekirge Devlet Hastanesi, Zübeyde Hanım Doğum Evi Hastanesi ve Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yatan vatandaşları ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin iyi dileklerinin de yer aldığı tebrik kartlarını ve yeni doğan bebekler için hazırlanan hediyeleri veren yetkililer, kadınların annelik heyecanına da ortak oldu. Büyükşehir Belediyesi’nin yanlarında olduğunu hisseden vatandaşlar da anlamlı sürprizden dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. İyi kötü ayırmadan her gününde Bursalıların yanında olan Büyükşehir Belediyesi, çalışmayla kısa sürede 300 kişiye ulaşırken, projenin kentin 17 ilçesinde yaşayan vatandaşlara ulaştırılması hedefleniyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.