Büyükşehirden Orhangazi’ye Mobese Ödeneği

Orhangazi’de daha önce planlaması yapılan ve ihale çalışmaları devam eden MOBESE sistemi için Bursa Büyükşehir Belediyesi ilk etapta 300 bin TL’lik ödenek aktarıyor.Geçtiğimiz günlerde etüd çalışmaları başlatılan MOBESE sisteminin...

Büyükşehirden Orhangazi’ye Mobese Ödeneği

banner390
Orhangazi’de daha önce planlaması yapılan ve ihale çalışmaları devam eden MOBESE sistemi için Bursa Büyükşehir Belediyesi ilk etapta 300 bin TL’lik ödenek aktarıyor.

Geçtiğimiz günlerde etüd çalışmaları başlatılan MOBESE sisteminin ilk etapta alt yapı çalışmaları için ihtiyaç duyulan 300 bin TL’lik ödenek konusu Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin aralık ayı meclis toplantısında görüşüldü. Başlangıçta gerekli olan 300 bin TL ödenek Büyükşehir Meclisi’nde onaylandı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan MOBESE sistemi ile ilgili etüt çalışmasının devam ettiğini belirterek, “20 ayrı noktaya kurulacak kameralı takip sistemi için ilk kazı yapılacak. Bu çalışma için Bursa Büyükşehir Belediyesi 300 bin TL’lik bir ödenek aktaracak. MOBESE’nin diğer sisteminin kurulması için de ödenek yine Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak. Maksadımız bir an önce yapıp MOBESE sistemini kurmak” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.