Kaymakama ‘hoş Geldin’ Ziyareti

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Kaymakam Yalçın Bulut’a ‘hoş geldin’ ziyaretinde bulundu.Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı’na getirilen Yalçın Bulut’a göreve başlamasının ardından ilk ziyaret Belediye Başkanı Sadi...

Kaymakama ‘hoş Geldin’ Ziyareti

banner390
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Kaymakam Yalçın Bulut’a ‘hoş geldin’ ziyaretinde bulundu.

Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı’na getirilen Yalçın Bulut’a göreve başlamasının ardından ilk ziyaret Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’dan geldi. Kurtulan, başkan yardımcıları Ayhan Dadak, Enver Erdoğan ve Mustafa Eren’le birlikte Kaymakam Bulut’u makamında ziyaret etti. Kurtulan, Mustafakemalpaşa’nın meselelerini el birliği ile çözmek için mesai harcayacaklarını söyledi.

Kaymakam Yalçın Bulut ise, Mustafakemalpaşa’da göreve başlamaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Daha önce İstanbul Vali Yardımcısı olarak görev yaptığını belirten Bulut, “Mustafakemalpaşa, Bursa’nın en önemli ilçelerinin başında geliyor. Gerek coğrafi mevkii, gerekse de nüfus olarak gelişime açık. Bütün kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte el birliğiyle çalışarak bölgemizi her alanda kalkındırma gayreti içinde olacağız” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.