Koruma Altındaki Çocuklar Yüzme Öğreniyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Osmangazi Gençlik Merkezi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki çocuk evlerinde kalan çocuklar için yüzme kursu açtı.Gençlik çalışmalarını aralıksız bir şekilde...

Koruma Altındaki Çocuklar Yüzme Öğreniyor

banner390
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Osmangazi Gençlik Merkezi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki çocuk evlerinde kalan çocuklar için yüzme kursu açtı.

Gençlik çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Osmangazi Gençlik Merkezi, sosyal sorumluluk projelerine de imza atmaya devam ediyor. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüyle yapılan işbirliği kapsamında, Osmangazi Gençlik Merkezi tarafından Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki çocuk evlerinde kalan koruma altındaki çocuklar için yüzme kursu açtı. Çocukların sosyal ve sportif alandaki becerilerini yükseltmek ve boş zamanlarını daha verimli kullanmalarını sağlamak amacıyla başlatılan kurs çerçevesinde 20 çocuk Atıcılar Olimpik Yüzme Havuzunda yüzme öğreniyor. 2 grup halinde gençlik lideri Ekrem Ceylan’dan yüzme eğitimi alan çocuklar, 2014-2015 eğitim-öğretim döneminin sonuna kadar sürecek olan kursa devam edecek. Yüzme keyfi yaşayan çocuklar, etkinlikten memnuniyet duyduklarını belirterek kursun açılmasında emeği geçen yetkililere teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.