Mal Hatun Cami’nin Çevre Düzenlemesi Tamamlandı

Osmangazi Belediyesi tarafından çevre düzenleme çalışmaları tamamlanan, Akpınar Mahallesi Mal Hatun Camii yepyeni bir görünüme kavuştu.Osmangazi Belediyesi, eğitimden sağlığa, spordan çevreye, hayatın her alanında gerçekleştirdiği yatırımlarını...

Mal Hatun Cami’nin Çevre Düzenlemesi Tamamlandı

Osmangazi Belediyesi tarafından çevre düzenleme çalışmaları tamamlanan, Akpınar Mahallesi Mal Hatun Camii yepyeni bir görünüme kavuştu.

Osmangazi Belediyesi, eğitimden sağlığa, spordan çevreye, hayatın her alanında gerçekleştirdiği yatırımlarını sürdürüyor. Akpınar mahallesindeki Mal Hatun Camiinde, vatandaşların isteği doğrultusunda gerçekleştirilen çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı. Yapılan çalışmalarla yepyeni bir görünüme kavuşan Mal Hatun Camiinde Cuma namazı sonrası incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Dündar, “Vatandaşlarımızdan gelen talep doğrultusunda Mal Hatun Camimizde çevre düzenlemesi yaptık. Cami çevresini duvarla çevirip, zemini parke taşı ile kapladık. Şadırvan ve bahçe düzenlemelerinin de yapıldığı camimiz, vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebilecekleri güzel ve yaşanabilir bir yer haline geldi” dedi.

Mal Hatun Cami Derneği Başkanı Yusuf Çelik’te, “Osmangazi Belediyesi, cami müştemilatının tamamlanmasına büyük bir katkısı oldu. Cami inşaatımızın ardından tamamlayamadığımız bahçe düzenlemesi, çevre duvarı, şadırvan ve zemin düzenleme gibi eksiklilerimiz, başkanımızın sayesinde tamamlandı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Çelik, başkan Dündar’a, yaptığı hizmetlerden dolayı bir teşekkür plaketi sundu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.