17 Aralık 2014 Çarşamba 18:24
55 Okunma
Mudanya Belediyesi Arazi Yollarına El Attı
Mudanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezi dışında mahalleye dönüşen köylerde yol açma çalışmalarını sürdürülüyor.

Mudanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, tespit ettikleri ve vatandaşlardan gelen talepler üzerine arazi yollarını açma çalışmalarını sürdürüyor. Belediye hizmet araçlarıyla sürdürülen çalışmalarda birçok sokak arası birbirine bağlanırken, arazi yolları açma çalışmaları da devam ediyor.

Çağrışan ve Bademli mahallelerini birbirine bağlayan 3 kilometrelik kapsayan yeni imar yollarının açılması çalışmalarını sürdüren ekipler, yolları stabilize malzeme ile kaplayarak asfalta hazır hale getiriyor. Havalar el verdiğince yolların sıcak asfaltla kaplanacağını kaydeden ekipler, çalışmaların devam edeceğini dile getirdi.

Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “İlçemizin hemen her bölgesinde özellikle kırsal kesimde tarımla uğraşılıyor. Vatandaşlarımızın büyük bir bölümü geçimlerini tarımla sağlamaktadır. Vatandaşlarımızdan gelen arazi yollarının açılması taleplerini değerlendirerek, bu işlemleri gerçekleştiriyoruz. Arazi yollarının açılması yönünde çalışmalarımız devam ederken, havaların uygun olması ile birlikte asfaltlama çalışmalarımızda başlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64