Muhtarlar Teknolojiye Ayak Uydurdu

Osmangazi Belediyesi’nin ilçede yeni seçilen muhtarlara yönelik sürdürdüğü ‘Teknolojik Destek’ projesi kapsamında, Yenikaraman Mahalle Muhtarı Seyfi Yurtaçar, yeni bilgisayar ve yazıcısını Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’dan...

Muhtarlar Teknolojiye Ayak Uydurdu

banner390
Osmangazi Belediyesi’nin ilçede yeni seçilen muhtarlara yönelik sürdürdüğü ‘Teknolojik Destek’ projesi kapsamında, Yenikaraman Mahalle Muhtarı Seyfi Yurtaçar, yeni bilgisayar ve yazıcısını Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’dan aldı.

Osmangazi Belediyesi, muhtarlara yönelik yürüttüğü teknolojik destek projesi kapsamında 30 Mart seçimlerinde yeni göreve gelen muhtarlara bilgisayar ve yazıcı dağıtmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında Osmangazi’de yeni bilgisayar ve yazıcısını alan 14’üncü muhtar olan Yenikaraman Mahalle Muhtarı Seyfi Yurtaçar’a yeni bilgisayar ve yazıcısını, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar verdi. Mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, hem mahallelerin sıkıntı ve taleplerine kulak veren, hem de yeni bilgisayar ve yazıcılarını teslim eden Başkan Dündar, “Mahalle muhtarlarına, çağa ayak uydurmaları adına her türlü desteği veriyoruz. Muhtarlarımız bilgisayar sayesinde mahalledeki kayıtlarını, hem devletin ilgili kurumları ile daha rahat paylaşabilecekler, hem de daha etkin bir arşiv ve takip sistemini oluşturabilecekler” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.