Nilüfer Belediyesi Personeline Diş Tedavisinde İndirim

Nilüfer Belediyesi personeli, Özel Mavi Dünya Diş Polikliniği ile imzalanan protokol kapsamında ağız ve diş sağlığı tedavilerinde yüzde 40’a varan indirimlerden faydalanacak.Çeşitli kurumlarla anlaşma yapan Nilüfer Belediyesi, İhsaniye...

Nilüfer Belediyesi Personeline Diş Tedavisinde İndirim

banner390
Nilüfer Belediyesi personeli, Özel Mavi Dünya Diş Polikliniği ile imzalanan protokol kapsamında ağız ve diş sağlığı tedavilerinde yüzde 40’a varan indirimlerden faydalanacak.

Çeşitli kurumlarla anlaşma yapan Nilüfer Belediyesi, İhsaniye Mahallesi’nde yeni hizmete giren Özel Mavi Diş Polikliniği ile indirim protokolü imzaladı. Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız ve Özel Mavi Dünya Diş Polikliniği adına Dt. Dr. Fatih Erkal tarafından imzalanan protokolle Nilüfer Belediyesi personeli ve birinci derece yakınlarına ağız ve diş sağlığı tedavilerinde indirim yapılacak. 17 Aralık’ta imzalanan protokolle birlikte belediye personeli ve birinci derecede yakınları ilk üç ay yüzde 40 ve sonraki aylarda da yüzde 30 indirimle tedavilerini yaptırabilecek. İki kurum arasında yapılan protokol 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.