Nilüferlilerin Acı Günü

Bursa’da Nilüfer Eğitim Kurumları’na bağlı Rafet Kahraman Liseleri ve Macide Kahraman Koleji’nin kurucusu hayırsever işadamı Rafet Kahraman vefat etti.Nilüfer Eğitim Kurumları Genel Müdür Mehmet Kıcıroğlu, Rafet Kahraman’ın vefatıyla...

Nilüferlilerin Acı Günü

banner390
Bursa’da Nilüfer Eğitim Kurumları’na bağlı Rafet Kahraman Liseleri ve Macide Kahraman Koleji’nin kurucusu hayırsever işadamı Rafet Kahraman vefat etti.

Nilüfer Eğitim Kurumları Genel Müdür Mehmet Kıcıroğlu, Rafet Kahraman’ın vefatıyla ilgili bir açıklama yaptı. Kıcıroğlu, “Rafet Kahraman, eğitim camiası bir gönül insanını kaybetmenin acısını yaşamaktadır. Öğrencilerin kaliteli eğitim almasından barınmasına kadar birçok konuda bizzat ilgilenirdi. Nilüfer Eğitim Kurumları bünyesine kazandırdığı Rafet Kahraman Liseleri ve Macide Kahraman Koleji ile de gençlerimize yeni eğitim yuvaları inşa ettirdi. Sosyal sorumluluk söz konusu olduğunda yalnızca eğitimde değil her alanda başı çeken insanların arasındaydı. Öncelikle değerli ailesinin, sonrasında eğitim camiasının ve sevenlerinin başı sağolsun “ dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.