Osmangazi Ve Kestel’de Su Kesintisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Osmangazi ve Kestel ilçelerinde su kesintisi uygulanacaktır.BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları...

Osmangazi Ve Kestel’de Su Kesintisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Osmangazi ve Kestel ilçelerinde su kesintisi uygulanacaktır.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle Osmangazi İlçesi, Yunuseli Mahallesi ve civarında, 22 ve 23 Ekim 2014 tarihlerinde 08.00 ile 17.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacak. Yine altyapı çalışmaları kapsamında Kestel İlçesi Barakfakih Mahallesi İstiklal Caddesi ve civarında 21 Ekim ve 28 Ekim tarihlerinde 08.00 - 18.00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacak.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.