Ak Parti’de Kongre Hazırlıkları

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde Ak Parti İlçe Teşkilatı 29 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan olağan kongre öncesinde çalışmalara başladı.Lapseki Ak Parti İlçe Başkanlığı 29 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan olağan kongre...

Ak Parti’de Kongre Hazırlıkları

banner390
Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde Ak Parti İlçe Teşkilatı 29 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan olağan kongre öncesinde çalışmalara başladı.

Lapseki Ak Parti İlçe Başkanlığı 29 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan olağan kongre öncesinde köy ziyaretlerine başladı. Lapseki köylerinde yer alan delegeleri ziyaret eden teşkilat üyeleri tek liste halinde seçime gidecek. İlçe Başkanı adaylarından genç vizyon Halil Özer önderliğinde gerçekleşen ziyaretlerde Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, İl Genel Meclis Üyeleri Tayfun Sevim ve Hasan Engin de yer aldı. Dişbudak, Çataltepe ve Nusretiye köylerinde de delegelerle bir araya gelen Ak Parti İlçe Teşkilatı güven tazeliyor. İlçe Başkanı Adayı Halil Özer, “Birlik ve beraberlik içerisinde kongreye doğru gidiyoruz. Lapseki AK Parti İlçe Teşkilatı tüm kadrolarıyla bir bütündür. Rabbim görev nasip eder bizlere de görev verilirse üzerimize düşeni layıkıyla yapacağız" dedi. Delegeler genç vizyonla İlçe Başkanlığına talip olan Halil Özer’de tam destek veriyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.