banner417
banner425
27 Kasım 2014 Perşembe 13:37
49 Okunma
Başarılı Girişimciler Çanakkalelilerle Buluşacak
banner416
TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı ve PEGASUS Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu ve ÇOMÜ’nün ortaklaşa düzenleyeceği bir panele katılmak ve bir dizi resmi ziyarette bulunmak üzere Çanakkale’ye geliyor.

Moderatörlüğünü TOBB Marmara Genç Girişimciler Kurulu Bölge Temsilcisi ve Çanakkale Başkanı İ.Kürşat Tuna’nın yapacağı ‘Hayalden Gerçeğe Girişimcilik’ isimli panel, ünlü girişimcileri Çanakkalelilerle buluşturacak. Konuşmacıları arasında, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı ve PEGASUS Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, DOĞTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan ve çocukların keyifle izlediği Pepee çizgi filmle tanınan Ayşe Şule Bilgiç’in de yer alacağı panel, 5 Aralık Cuma günü saat 13.30’da ÇOMÜ İçdaş Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Çanakkale Ticaret Borsasının katkıları ile gerçekleştirilecek olan panelde konuklar Türkiye’deki girişimcilik iklimi üzerinde katılımcılara bilgiler aktarırken, kendi başarılı girişimcilik deneyimlerini de gençlerle paylaşacaklar.

Konu ile ilgili açıklama yapan TOBB Marmara Genç Girişimciler Kurulu Bölge Temsilcisi İ.Kürşat Tuna, “Düzenlenecek panelde Çanakkale’ye önemli yatırım gerçekleştirmekte olan iki önemli işadamını ve animasyon dünyasında kendi değerlerimizi çocuklarımıza aktarmayı başaran başarılı bir işkadınını Çanakkale’de misafir etmekten onur duyacağız. Konuyla ilgilenen genç yaşlı bütün Çanakkalelileri ve özellikle öğrenci ve girişimcileri panele davet ediyoruz” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426