Çardaklı Velilere Seminer

Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Çardak beldesinde ilkokul öğrencilerinin annelerine ‘çocukla ilişkide mitler ve gerçekler’ konulu konferans verildi.Çardak İlk ve Ortaokulu çok amaçlı salonundaki konferansa konuşmacı olarak Uzman...

Çardaklı Velilere Seminer

banner390
Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Çardak beldesinde ilkokul öğrencilerinin annelerine ‘çocukla ilişkide mitler ve gerçekler’ konulu konferans verildi.

Çardak İlk ve Ortaokulu çok amaçlı salonundaki konferansa konuşmacı olarak Uzman Psikolog Naz Bozok konuşmacı olarak katıldı. Bozok, velilere çocuklarına nasıl davranmaları ve davranışlar sonrasında oluşabilecek sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi verdi. Bozok, konferansın sonunda velilerin sorularını cevaplandırdı.

Çardaklıyızbiz Derneği yöneticisi Mustafa Kaya, “Dernek olarak Çardak halkına hizmeti görev saydığımız için bu tür eğitici toplantılara önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz. Uzman Psikolog Naz Bozok hanımefendi ricalarımızı kırmayarak Çardak halkını çocuklara nasıl davranmaları konusunda bilgilendirdi. Umarım faydalı olmuştur” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.