Çay Ocağından Yan Kesicilik

Çanakkale’de, bir çayevine giren kimliği belirsiz kişi yada kişiler, işletmecinin montunun cebinde bulunan parayı alarak kaçtı.Olay önceki gün İsmetpaşa Mahallesi Değirmenlik Sokak’ta bulunan Efe Çayevi’nde meydana geldi. Aylık dükkan...

Çay Ocağından Yan Kesicilik

banner390
Çanakkale’de, bir çayevine giren kimliği belirsiz kişi yada kişiler, işletmecinin montunun cebinde bulunan parayı alarak kaçtı.

Olay önceki gün İsmetpaşa Mahallesi Değirmenlik Sokak’ta bulunan Efe Çayevi’nde meydana geldi. Aylık dükkan kirası ve bazı giderler için bankadan çektiği parayı yanında taşıyan işletmeci Efe Özeren, paraların da bulunduğu montunu çayevinin köşesindeki yere astı. İşlerini bitirdikten sonra dükkan kirası ve diğer faturaları ödemek için montunu alan Özeren, cebinde paraları göremeyince şoke oldu. Durumu hemen polis ekiplerine bildiren Özeren, parayı çalan kişi yada kişilerden şikayetçi olurken, polis ekipleri, meydana gelen hırsızlık olayıyla ilgili soruşturma başlattı. Bir aylık gelirinin büyük bir kısmının çalınmasıyla işlerinin zora girdiğini belirten işletmeci Efe Özeren, “Günlerce emek vererek kazandığımız alın terimin çalınması beni çok üzdü. Ödemem gereken bir dünya fatura ve dükkan kiram vardı. Umarım parayı çalanlar en kısa sürede yakalanır” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.