Gelibolu’da Üst Yapı Çalışmaları

Çanakkale’nin Gelibolu ilçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yol bakım ve yenileme çalışmaları kapsamında teknik altyapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde üst yapı çalışmaları devam ediyor.Gelibolu Belediyesi...

Gelibolu’da Üst Yapı Çalışmaları

banner390
Çanakkale’nin Gelibolu ilçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yol bakım ve yenileme çalışmaları kapsamında teknik altyapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde üst yapı çalışmaları devam ediyor.

Gelibolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan kış ayları öncesinde planlaması yapılan üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Yazıcızade Mahallesi Hamzakoy mevkiinde, Askerlik Şubesi’nin bulunduğu bölge ile Celal Nuri Caddesi arasında geçiş noktası olarak kullanılan Emir Ali Baba 1,2 ve 3’üncü sokaklarda kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu gibi teknik altyapı çalışmalarının ardından üst yapı faaliyetlerine geçildi. Yetkililer, teknik alt yapı faaliyetinin bitirilmesinin ardından imar planına göre düzenlenen bu bölgede gerçekleştirilen çalışmanın tamamlandığında, 3 bin m2 parke taş, 600 metre su oluğu çalışmasının yapılacağını bildirdiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.