Jandarma’dan Cumhuriyet Bayramı Hediyesi

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle araç sürücülerine hediyeler dağıttı.Jandarmanın kuruluşunun 175’ inci yılı kutlama etkinlikleri kapsamında, Çanakkale İl Jandarma Komutanlığına...

Jandarma’dan Cumhuriyet Bayramı Hediyesi

banner390
Çanakkale İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle araç sürücülerine hediyeler dağıttı.

Jandarmanın kuruluşunun 175’ inci yılı kutlama etkinlikleri kapsamında, Çanakkale İl Jandarma Komutanlığına bağlı jandarma trafik ekipleri, ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ münasebetiyle 175 sürücü ve yolcuya çeşitli hediyeler dağıttı. Çanakkale İl Jandarma Komutanlığında görevli, Trafik Tim Komutanı Jandarma Astsubay Murat Dilek trafik uygulamasında ekibi ile birlikte araçlarda bulunan sürücü ve yolcuların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını, üzerinde jandarmanın 175’ inci yıl logosu bulunan ve ‘Cumhuriyet Fazilettir’ yazılı mauseped, anahtarlık ve cüzdan dağıtarak kutladılar. Çikolata ve kolonya ikramı da yapan jandarma trafik personeli, sürücü ve yolculara jandarmanın 175’ inci yıl kutlama etkinlikleri ve trafik kuralları ile ilgili bilgilendirme yaptılar. Yapılan uygulamadan memnun oldukları görünen vatandaşlar jandarma trafik ekibine teşekkür ettiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.