Tobb Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri Sonuçlandı

Çanakkale Ticaret Borsası’nın (ÇTB) koordinatörlüğünü yürüttüğü TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeliği seçimleri yapıldı.Seçimlerde icra komitesi asıl üyeliklerine İbrahim Kürşat Tuna, Melih Gündoğdu, Fahri Coşkun,...

Tobb Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri Sonuçlandı

banner390
Çanakkale Ticaret Borsası’nın (ÇTB) koordinatörlüğünü yürüttüğü TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeliği seçimleri yapıldı.

Seçimlerde icra komitesi asıl üyeliklerine İbrahim Kürşat Tuna, Melih Gündoğdu, Fahri Coşkun, Celal Aktur, Süleyman Uysal, Hasan Beypazarlı, Fatih Güçlü, Jale Kırbaş, Fatih Ceylan, Bilge Yelkenci, Can Mildon, Mahmut Kürşad Pamak, Murat Saruhan, Orçun Oktay ve Ali Rıza Yüzügüler seçildi. ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, "Çanakkale Savaşları’nın 100’üncü yılı olan 2015 yılı ülkemiz, ilimiz ve tarihimiz için çok önemli bir dönemeç. Kadın ve genç girişimciler kurullarımızla birlikte büyük organizasyonların ev sahipliğini hep beraber yapacağız. Bu anlamda kendilerini bir kez daha tebrik ediyor, yeni çalışma döneminde başarılar diliyorum. Kurulumuzun ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.