banner417
banner425
09 Aralık 2014 Salı 15:25
114 Okunma
Kent Konseyi’nden Başkan Dinç’e Ziyaret
banner416
Çankırı Kent Konseyi üyeleri Başkan Dinç’e nezaket ziyaretinde bulundu. Konsey üyelerini makamında kabul eden Dinç, üyeler ile sohbet etti.

Ziyarette konuşan Konsey Başkanı Muzafer Dereli, yeni yönetimlerinin çalışmalara ziyaretler ile başladıklarını belirterek, ’’Belediye Başkanımız Konseyimize ve aldığımız kararlara her daim saygı duyur ve ilgi gösteriyor. Bu dönem çalışmalarımızın geçmiş yıllara oranla daha verimli olmasını planlıyoruz. Üyelerimiz her biri alanında kendini ispat etmiş, başarılı arkadaşlarımızdan oluşmaktadır’’ diye konuştu.

Dereli, Başkan Dinç ve belediye yetkilileri ile bir araya gelerek çeşitli istişarelerde bulunacaklarını kaydetti.

Kent Konseyi’ne başarılar dileyen Başkan Dinç, ’’Kent Konseyi önceki dönemlerinde sorumluluğunu ve ağırlığını bilerek, gayretli çalışmalara imza attı. Bu dönemde de başarılı arkadaşların toplandığını görüyorum. Şehrimiz ve Belediyemiz için kendilerine hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum’’ifadelerini kullandı.

Kent Konseyi ile biraraya gelerek çalışmaları değerlendireceklerinin altını çizen Dinç, ’’Çankırı hizmete aç bir şehir. Yeni fikirlere ve farklı görüşlere her zaman açığız. Hizmet için çalışmaya devam etmeliyiz’’ dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426