Gercüş Ziraat Odası 3 Bin Adet Çam Fidanı Dağıtacak

Batman’ın Gercüş İlçe Ziraat Odası Başkanı Şefik Öner, köylerin ortak alanlarında kullanılmak üzere 3 bin adet çam fidanı dağıtacaklarını söyledi.Diyarbakır ve Batman Çevre ve Orman İl müdürlüklerinden alınan 3 bin adet Selvi,...

Gercüş Ziraat Odası 3 Bin Adet Çam Fidanı Dağıtacak

banner390
Batman’ın Gercüş İlçe Ziraat Odası Başkanı Şefik Öner, köylerin ortak alanlarında kullanılmak üzere 3 bin adet çam fidanı dağıtacaklarını söyledi.

Diyarbakır ve Batman Çevre ve Orman İl müdürlüklerinden alınan 3 bin adet Selvi, kızıl ve İran çamlarının köylerin ortak alanlarında kullanılmak üzere dağıtacaklarını belirten Gercüş Ziraat Odası Başkanı Şefik Öner, alınan çam fidanlarını köylerin ortak alanları olan mezarlıklar, okul bahçesi, cami bahçesi gibi yerlere dikileceğini söyledi. 3 çeşit çam fidanının dağıtılacağını aktaran Öner, "Çevremizi yeşillendirmek için yaptığımız girişimler sonuç vermeye devam ediyor. Çiftçilerimiz ve köylerimiz için her zaman çalışmaya devam edeceğiz, dağıtacağımız çam fidanlarını almak isteyen köy muhtarları, resmi kuruluş temsilcileri ve vatandaşları Gercüş Ziraat Odası Başkanlığı’na bekliyoruz. Vereceğimiz çam fidanları köyün ortak kullanım alanları dışında kullanılamaz" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.