PEYZAJ DÜZENLEMESİ DEVAM EDECEK

Karaman Belediyesi, geçtiğimiz yıl şehir girişlerinde, başlattığı orta refüj peyzaj düzenlemelerine bu yıl da devam edecek.

PEYZAJ DÜZENLEMESİ DEVAM EDECEK

banner390
PEYZAJ DÜZENLEMESİ DEVAM EDECEK
İlgili Galeriye Git

Bucakkışla yolu, Konya Yolu, Ereğli Yolu ve Mersin Yolu üzerinde toplamda yaklaşık 15 kilometrelik bir aks üzerinde ağaçlandırma ve yeşil alan düzenlemesi gerçekleştirecek.
Özellikle şehir girişlerine büyük önem veren Karaman Belediyesi, kavşak ve orta refüjlerde yaptığı peyzaj düzenlemeleriyle bu alanları çok daha estetik bir görünüme kavuşturuyor.            
 “Karamanlı vatandaşlarımıza daha güzel ve modern bir şehir sunmaya devam edeceğiz” diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Geçtiğimiz yıl sadece şehir girişlerindeki orta refüj düzenlemeleri ile yaklaşık 100 bin metrekare alan üzerinde yeşillendirme çalışması yapıldı. 2016 yılı programımız içerisinde bulunan Bucakkışla yolu, Konya Yolu, Ereğli Yolu ve Mersin Yolu’ndaki 15 kilometrelik aks üzerinde Park-Bahçe ekiplerimiz tarafından ağaçlandırma ve yeşil alan düzenlemesi gerçekleştirilecek. Şehir girişlerimizi daha modern ve yeşil bir görünüme kavuşturmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
EMRAH - 11 ay önce
COK GÜZEL YAPILAN BİR PEYZAJ DÜZENLEMESİNİ MALESEF EREĞLİDEN KARAMANA GİRERKEN ÜRKÜTÜCÜ BİR KARANLIK GÖLGEDE BIRAKIYOR NEDEN ACABA DİYESİM GELDİ