Şehir Merkezinde Termik Santral İstemeyen Bursalılar Yürüyecek

DOSAB Termik Santraline Hayır Platformu, Bursa halkını Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’ne (DOSAB) kurulması planlanan termik santrale tepki için cumartesi günü düzenleyecekleri yürüyüşe davet etti.Heykel’de Atatürk anıt önünde bir araya...

Şehir Merkezinde Termik Santral İstemeyen Bursalılar Yürüyecek

banner390
DOSAB Termik Santraline Hayır Platformu, Bursa halkını Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’ne (DOSAB) kurulması planlanan termik santrale tepki için cumartesi günü düzenleyecekleri yürüyüşe davet etti.

Heykel’de Atatürk anıt önünde bir araya gelen DOSAB Termik Santraline Hayır Platformu üyeleri, Bursalıları cumartesi günü yapacakları yürüyüşe katılmaya çağırdı. Platform adına konuşan DOĞADER Başkanı Murat Demir, “DOSAB yetkililerini ve sanayicilerini bu kara sevdadan vazgeçmeye bir kez daha davet ediyoruz. Paranın yenmediğini anlayacağımız günlerin gelmemesi, çocuklarımız, geleceğimiz, toprağımız, suyumuz için herkesi göreve davet ediyoruz. Bursa halkını ise temiz bir çevrede insanca, sağlıklı ve uzun ömürlü yaşamak için cumartesi günü düzenleyeceğimiz büyük yürüyüşe davet ediyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.