banner417
banner444
04 Kasım 2014 Salı 17:23
60 Okunma
Çorum Müsiad’dan Şanlıurfa Çıkarması
banner416
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 88. Genel İdare Kurulu Şanlıurfa’da ‘İş Sağlığı, İş Güvenliği ve İş Hukuku’ sorunlarının tartışıldığı bir çalıştayla yapıldı.

Çalıştaya MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil Etyemez’in yanı sıra MÜSİAD Çorum Şube Başkanı Rumi Bekiroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Bakan Yardımcısı Etyemez’in katılım ile gerçekleştirilen çalıştay değerlendirme toplantısında, çalıştay masalarında toplanan sorunlar ve çözüm önerileri ile daha öncesinde şubeler tarafında gönderilmiş olan raporlar değerlendirildi.

MÜSİAD Çorum Şube Başkanı Rumi Bekiroğlu, konu ile ilgili Çorum’da ve ülke genelinde yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerini dile getirdi. Sanayici ve işadamlarının bu konudaki taleplerini MÜSİAD olarak Bakan Yardımcısı ve heyetine ilettiklerini anlatan Bekiroğlu,” Çok verimli bir toplantı geçti. Çorum heyeti olarak birebir görüşmeler de yaptık. İnşallah toplantımız hem Çorum7daki iş dünyamıza hem de ülkemize hayırlara vesile olur.”diye konuştu.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426