banner417
banner425
05 Kasım 2014 Çarşamba 11:31
37 Okunma
Kızılay Yöneticileri’nden Kızılay Dede’ye Ziyaret
banner416
Çorum’un Sungurlu ilçesi Kızılay Derneği Yöneticileri Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında ilçede Kızılay Dede olarak tanınan İhsan Özsaray’ı evinde ziyaret etti.

Kızılay Derneği Başkanı Elvan Küçükevcilioğlu ve Yeşilay Derneği Sungurlu temsilcisi Ecz. Bekir Sami Ünsal, Sungurlu’da ’Kızılay Dede’ namıyla tanınan eski dernek başkanı İhsan Özsaray’ı evinde ziyaret ettiler. Ziyarette Sungurlu Kızılay Şube Yönetim Kurulu üyesi Osman Çiftçi’de hazır bulundu.

Kızılay Derneğinin 146. Kuruluş yıldönümü vesilesiyle gerçekleşen ziyarette, eski başkan İhsan Özsaray, 30 yıl süresince Kızılay’a hizmet verdiğini ve bunun 22 yılının başkanlık hizmeti ile geçtiğini, Kızılay Teşkilatı Genel başkanlığınca kendisine verilmiş olan 1 adet altın madalya ve Onursal Üye beratı olduğunu söyledi.

Özsaray, kendisine yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek vefa duygusunun milletimize mahsus hasletlerden biri olduğunu ifade etti.

Kızılay ilçe başkanı Elvan Küçükevcilioğlu ise, "Başta İhsan Özsaray olmak üzere geçmiş yıllarda Sungurlu Kızılay Derneğinin çeşitli kademelerinde değerli hizmetler vermiş olan tüm üyelerimize minnet ve şükranlarımı sunarım" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426