banner417
banner425
24 Aralık 2014 Çarşamba 12:29
57 Okunma
Sungurlu Myo’da Dış Ticaret Konferansı
banner416
Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Nurcan Süklüm tarafından Dış Ticaret ve İşletme Yönetimi Programı öğrencilerine yönelik konferans düzenlendi.

Etkinliğe, Larton Ambalaj Sanayi ve Sun-Ka Kağıt ve Karton Sanayi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Öztekin konuşmacı olarak katıldı. Konferansta Sun-Ka Kâğıt ve Larton Ambalaj firmalarının kuruluşu, firma profili, ürünler, yatırımlar ve hedefler hakkında bilgi veren Levent Öztekin, Sun-Ka ve Larton olarak yurtdışına ihracat yaptıklarını belirtti.

Dış Ticaret Programının sektör için çok önemli olduğunu vurgulayan Öztekin, sektörün dış ticaret konusunda eğitimli elemanlara ihtiyacı olduğunu ve Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulunda Dış Ticaret Programının açılmasının çok isabetli olduğunu belirtti.

Levent Öztekin, öğrencilerin sadece diplomaları ile yetinmemeleri gerektiğini ve kendilerini geliştirmelerinin ve donanımlı olmalarının kaçınılmaz olduğunu vurguladı.

Konferans, öğrencilerin sorularının cevaplanması ve Dış Ticaret Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Nurcan Süklüm tarafından Levent Öztekin’e teşekkür belgesi verilmesi ile tamamlandı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426