Sungurlu’da Okul Müdürleri Değişti

Çorum’da ilk defa ve yeniden müdür olarak görevlendirileceklere ilişkin sonuçlar açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre Sungurlu ilçesinde 20 ilk, orta ve Lise müdürlerü değişmiş oldu.İşte Yeni Okul Müdürleri ; "Abdulkadir Yıldız...

Sungurlu’da Okul Müdürleri Değişti

banner390
Çorum’da ilk defa ve yeniden müdür olarak görevlendirileceklere ilişkin sonuçlar açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre Sungurlu ilçesinde 20 ilk, orta ve Lise müdürlerü değişmiş oldu.

İşte Yeni Okul Müdürleri ; "Abdulkadir Yıldız Meryem Bekmezci İlkokulu, Adem Çalış Aşağıfındıklı Köyü İlkokulu, Adnan Coşkun Demirşeyh İlkokulu, Ayhan Keyvanoğlu Mehmetçik İlkokulu, Ersin Akkurt Toki Necip Fazıl Ortaokulu, Fatih Bozkuş Eşme İlkokulu, Gökçay Karabayır Habib Güleser Öztaş İlkokulu, Gülhan Bükme Fevzi Çakmak İlkokulu, Hüsamettin Dere Toki Mehmet Akif İlkokulu, İhsan Sepetci Sungurlu Anadolu Lisesi, Kerim Mandıralıoğlu Sungurlu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mine Çetin Sungurlu Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mustafa Erdem Cumhuriyet İlkokulu, Oğuzhan Koç Sungurlu Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ramazan Çırakoğlu Sungurlu Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Ramazan Şenses Şehit Mahmut Peşmen Ortaokulu, Saffet Darbaz Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Selçuk Cankaloğlu İsmetpaşa Ortaokulu, Seyfi Dağhan Memiş Bekmezci Ortaokulu, Yener Özalp Arifegazili Ortaokulu"


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.