Denizli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Yar’dan Subaşıoğlu’na Ziyaret

Denizli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Niyazi Yar, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine geçtiğimiz aylarda atanan Denizli Cumhuriyet Başsavcı...

Denizli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Yar’dan Subaşıoğlu’na Ziyaret

banner390
Denizli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Niyazi Yar, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine geçtiğimiz aylarda atanan Denizli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Niyazi Yar, devletin bütün birimlerinin uyum içinde çalışması gerektiğini Denizli’ye en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalar yürüttüklerini ifade ederek, Başkan Muhammet Subaşıoğlu’na görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Muhammet Subaşıoğlu ise teşekkür etti. Başkan Subaşıoğlu, daha verimli ve başarılı hizmetler yapabilmek için birlik ve beraberlik içinde olacaklarının altını çizerek, Merkezefendi ilçesini Denizli’nin merkezi yapmak için çalışmalara tüm hızlarıyla devam ettiklerini söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.