Denizli’de Aşçılık Kursuna Yoğun İlgi

Denizli Büyükşehir Belediyesi nitelikli meslek edindirme kurslarına bir yenisini ekledi. Bu yıl ilk kez açılan aşçılık kursu vatandaşların büyük ilgisini çekti.Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın...

Denizli’de Aşçılık Kursuna Yoğun İlgi

banner390
Denizli Büyükşehir Belediyesi nitelikli meslek edindirme kurslarına bir yenisini ekledi. Bu yıl ilk kez açılan aşçılık kursu vatandaşların büyük ilgisini çekti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın Yenişehir eski Bilgi Evi ve Kurs Merkezi binasında açtığı aşçılık kursu büyük ilgi görüyor. Bu yıl ilk kez düzenlenen kursta Aşçı Metin Ayhan Yiğit tarafından kursiyerlere yemek yapımı ve masa dizaynı ile ilgili teorik ve uygulamalı eğitimler veriyor. Metin Ayhan Yiğit, Halk Eğitim Merkezi tarafından verilen eğitim statüsünde bir çalışma düzenlediklerini belirterek, "Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bu yıl ilk kez aşçılık kursu açtı. Yaş sınırı olmayan kadın ve erkek tüm kesimin büyük ilgi gösterdiği kursta yemek yapımı, yemeğe tat veren küçük dokunuşlar ve masa düzenlemesi ile ilgili bilgiler veriyoruz. Sonra ise birlikte menü belirleyerek yemek hazırlıyoruz. Kursiyerler buradan öğrendikleri bilgilerle nitelikli meslek sahibi olma konusunda büyük yol katedecek" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.