Mhp 10 İlçede Kongrelerini Tamamladı

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanlığı, 10 ilçe kongresini tamamlayarak, yeni başkanlarını seçti.Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Feridun Ünal, hafta sonunda 4 ilçenin daha kongresini yaptığını belirtirken, şu...

Mhp 10 İlçede Kongrelerini Tamamladı

banner390
Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanlığı, 10 ilçe kongresini tamamlayarak, yeni başkanlarını seçti.

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Feridun Ünal, hafta sonunda 4 ilçenin daha kongresini yaptığını belirtirken, şu anda 10 ilçede seçimlerin tamamlandığını söyledi. Hafta sonunda gerçekleştirilen kongrelerde ise Bozkurt’ta Yüksel Yılmaz, Tavas’ta İbrahim Davulcu, Babadağ’da Ramazan Ayaydın, Baklan’da ise Bekir Dağ ilçe başkanlıklarına seçildi. Milliyetçi Hareket Partisi’nin İl başkanlık seçimleri öncesinde ilçelerdeki kongrelerinin yarısını tamamladığı kaydeden MHP İl Başkanı Feridun Ünal, birlik ve beraberlik ortamında geçen kongrelerin MHP’ye yakışır bir ortamda geçmesinden memnun olduğunu söyledi.

Genel seçimler öncesi MHP’nin birlik ve bütünlük içerisinde hazırlıklarını sürdüreceğini söyleyen MHP İl Başkanı Feridun Ünal, “ MHP kadroları ülke yönetimine hazırdır. Önümüzdeki genel seçimlerde de MHP oylarını çok büyük oranda artırarak iş başına geçecektir. Mevcut iktidar artık son kullanma tarihini doldurmuştur. MHP yetişmiş kadrolarıyla ve potansiyel gücüyle 2015 genel seçimlerinden sonra bunu herkese gösterecektir’’dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.