Mhp’den 29 Ekim Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Ferudun Ünal, Cumhuriyet yönetiminin Türk Milletinin karakterine ve adetlerine en uygun idare şekli olduğunu söyledi.Cumhuriyetin kuruluşunun 91’inci yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama...

Mhp’den 29 Ekim Mesajı

banner390
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Ferudun Ünal, Cumhuriyet yönetiminin Türk Milletinin karakterine ve adetlerine en uygun idare şekli olduğunu söyledi.

Cumhuriyetin kuruluşunun 91’inci yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yapan MHP Denizli İl Başkanı Ferudun Ünal, Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak mücadeleyi Anadolu’dan başlatarak, ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ idraki ile Türk toplumunu tek millet olma bilincini aşıladığını kaydetti.

Ünal açıklamasında, "Günümüzde Cumhuriyet yönetimine ülke genelinde ne kadar ihtiyaç duyduğumuzu, birlik ve beraberliğe, kalkınmaya ihtiyacımız olduğunun altını önemle çizmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91.yıldönümünü kutlar, başta büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ve canlarını istiklal uğruna feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum" ifadelerine yer verdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.