banner417
banner444
27 Kasım 2014 Perşembe 12:29
60 Okunma
Pamukkale Belediyesi’nden Engelliler Günü’ne Özel Program
banner416
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Türkiye’nin birçok yerinden engelli katılımcıların yer aldığı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel bir programı hazırladıklarını söyledi.

Pamukkale Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde önemli bir etkinliğe imza atacak. Pazartesi günü Türkiye’nin 7 farklı bölgesinden 2 engelli ve 1 refakatçiyi Denizli’de ağırlayacak olan Pamukkale Belediyesi, 2 Aralık Salı günü engellilere Denizli’nin tarihi ve turistik bölgelerini gezdirecek.

3 Aralık Engelliler Günü’nde engelliler için bir yemek yarışması düzenleneceği belirtilirken, Erzincan, Samsun İstanbul, Burdur, Ankara ve Gaziantep’ten gelen 14 engelli vatandaşın yöresel yemekleri hazırlayıp jüri üyelerinin beğenisine sunacağı ifade edildi. Hasan Güngör Kapalıspor Salonu’ndaki programı Pamukkale Belediyesi çalışanlarından İrfan Atasoy ile katılımcılar arasından belirlenecek bir engelli vatandaşın sunacağı ve yemek yarışmasında engelli vatandaşlara yöresel yemeklerin yapımı için 50 dakika süre verileceği açıklandı. Program kapsamında özel bir TV kanalında yayınlanan "Yetenek Sizsiniz" yarışmasında tanınan Sessiz Dans Grubu’nun özel bir gösteri sunacağı kaydedildi.

Etkinliğin sonunda ise ihtiyacı olanlara Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin tarafından tekerlekli sandalye hediye edileceği belirtildi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426