Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Yalar’dan Kaymakam Balaban’a Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Başkanı Hüseyin Yalar, İlçe Kaymakamı Dursun Balaban’ı makamında ziyaret edip bir süre görüştü.İlçenin sorunları hakkında Kaymakam Dursun Balaban ile bir süre görüşen...

Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Yalar’dan Kaymakam Balaban’a Ziyaret

banner390
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Başkanı Hüseyin Yalar, İlçe Kaymakamı Dursun Balaban’ı makamında ziyaret edip bir süre görüştü.

İlçenin sorunları hakkında Kaymakam Dursun Balaban ile bir süre görüşen Hüseyin Yalar, yeni bir Türkiye ile birlikte yeni bir Bağlar hedeflediklerini söyledi. Yalar, ilçe kongrelerini tamamlayarak yeni yönetim ile birlikte ilçe halkına hizmet vermeye başladıklarını belirterek, “Kongreden sonra yönetim olarak kolları sıvadık. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın da dediği gibi yeni bir Türkiye için elimizi taşın altına koyduk. Herkesi ve herkesimi kucaklayan bir anlayışla hizmet vereceğiz. Bağlar ilçesinde yaşayan herkesi Ak Parti teşkilat başkanlığına bekliyoruz. Halkımızın her türlü sorununu gidermek için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz” dedi.

Bağlar Kaymakamı Dursun Balaban’da kongreden sonra yeniden başkanlığa seçilen Hüseyin Yalar’a başarılar diledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.