banner417
banner425
24 Ekim 2014 Cuma 17:18
23 Okunma
Ak Parti’li İçten Kaza Yapan Öğrencileri Ziyaret Etti
banner416
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, okul çıkışı evlerine dönerken içinde bulundukları servis aracının şarampole yuvarlanması sonucu yaralanan öğrencileri ziyaret etti.

Dün eski Hani yolunda meydana gelen trafik kazasında yaralanan 10 öğrenciyi tedavi gördükleri hastanede ziyaret eden İçten, taşımalı eğitim hizmeti veren servis aracının kaza yapmasının üzüntü verici olduğunu söyledi. İçten, "Servis aracında bulunan 10 öğrenci ve şoför kaza sonucu yaralandı. Kaza yapan öğrencilerden iki kişinin durumu ağır olmaktadır. Yoğun bakım servisinde yatmaktadır. Allah’tan şifalar diliyorum. Konuyla ilgili hastane başhekimi, doktorlar ve ilçe milli eğitim müdürü, aile ile ilgilenmektedir. Hasta olan ve tedavi gören öğrencilerimize ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bazı çocuklarımız taburcu edildi. Bir kısmı ayakta tedavi edildi. İki öğrencilerin durumu ağır olduğu için tedavi altında kalmaktır. Takip edeceğim süreci ve durumlarını. İki ağır yaralı olan öğrencilerimize göre şoförün durumu daha iyi olmaktadır. Soruşturma devam etmektedir. Olayın detayını öğrendikten sonra açıklık getireceğiz" dedi.

İçten, kaza yapan öğrencilerin ardından hastanede tedavi gören yaklaşık 100 Kobanili hastayı da ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426