Bağlar’da Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi, yeni yerleşim yerlerindeki yol yapım çalışmalarına devam ediyor.Bağlar ilçesindeki Bağcılar Mahallesi’nde yeni yol yapım çalışmaları başlatıldı. Belediye ekipleri, ilçenin eski yerleşim yerinde...

Bağlar’da Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor

banner390
Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi, yeni yerleşim yerlerindeki yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Bağlar ilçesindeki Bağcılar Mahallesi’nde yeni yol yapım çalışmaları başlatıldı. Belediye ekipleri, ilçenin eski yerleşim yerinde ise parke taşı yenilenmesi çalışmalarına başladı. Vatandaşların yeni yerleşim bölgelerinden şehir merkezine ve ana yola daha rahat ulaşım sağlaması için bağlantılar oluşturuldu.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Bağlar Belediyesi Fen İşleri Birimi Yol Şefi Fırat Kılıç, Bağcılar Mahallesi’nde yol imar çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Kılıç, "Özelikle yeni yapılan okulların bulunduğu yerlerde çalışmalara ağırlık verdik. Okulların çevredeki sitelerle ulaşımın sağlanması için belediye ekipleri yoğun bir çalışma içerisinde. Öğrencilerin eğitimlerini rahat sürdürmesi için ulaşımındaki aksaklıkları kısa zamanda gidereceğiz. Bölgede yeni biten inşaatlara da yol çalışması devam etmekte. Eski Bağlar’da ise yollarda parke yenilenmesi çalışmaları başlamakta" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.