Dedaş, Engelliler Günü’nü Kutladı

Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi(DEDAŞ), Birleşmiş Milletler tarafından da kabul edilen Uluslararası Engelliler Günü münasebetiyle bünyesinde çalışan engelli çalışanlara hediyeler dağıtırken, engelli çalışanlar yarım gün izinli...

Dedaş, Engelliler Günü’nü Kutladı

banner390
Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi(DEDAŞ), Birleşmiş Milletler tarafından da kabul edilen Uluslararası Engelliler Günü münasebetiyle bünyesinde çalışan engelli çalışanlara hediyeler dağıtırken, engelli çalışanlar yarım gün izinli sayıldı.

Dicle Elektrik dağıtım bölgesinde yer alan Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak’ta 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü nedeniyle yöneticiler ve engelli çalışanların katıldığı programlar gerçekleştirildi. Diyarbakır’da Genel Müdürlük personelinin de katıldığı programa, tüm illerde DEDAŞ ve DEPSAŞ il müdürlüklerinde çalışan engelli personel katıldı.

Diyarbakır’da düzenlenen etkinliğe DEDAŞ İl Müdürü Sıtkı Çolak, DEPSAŞ İl Müdürü Abbas Aydın, İnsan Kaynakları Müdürü Emirhan Karayay, DEPSAŞ Müşteri Hizmetleri Müdürünü Ahmet Orun ile engelli personel katıldı. Yapılan konuşmaların ardından engelli personele hediyeler dağıtıldı.

Bölge genelindeki engelli çalışanlar ayrıca yarım gün izinli sayıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.