Dicle Nehri Kenarında Mesire Alanı Çalışması

Diyarbakır’ın Dicle İlçe Kaymakamlığı tarafından ilçeye 7 kilometre uzaklıkta olan Dicle Nehri kenarında mesire alanı tespit çalışması yapıldı.Tespit çalışmasına, Kaymakam Remzi Kattaş, ilgili kurum amirleri, Yeşilsırt ve Ulubaş...

Dicle Nehri Kenarında Mesire Alanı Çalışması

banner390
Diyarbakır’ın Dicle İlçe Kaymakamlığı tarafından ilçeye 7 kilometre uzaklıkta olan Dicle Nehri kenarında mesire alanı tespit çalışması yapıldı.

Tespit çalışmasına, Kaymakam Remzi Kattaş, ilgili kurum amirleri, Yeşilsırt ve Ulubaş muhtarları katıldı. Kaymakam Remzi Kattaş yaptığı açıklamada, hazırlanan tespit çalışması sonunda gerçekleştirilecek mesire alanı projesiyle Dicle ilçesinin ve bölgenin çehresinin imajının, sosyo-kültürel düzeyinin ve ekonomisinin olumlu yönde etkileneceğini, mesire alanının sadece piknik yapılacak yerden ibaret olmadığını, içinde futbol, basketbol, voleybol, tenis sahalarının, yürüyüş alanlarının ve baraj kıyısında da baraj üstünde yüzen havuzla da güvenli yüzme sporu olanaklarının, lokanta ve açık hava organizasyon alanlarının halkın hizmetine sunulmasının hedeflendiğini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.