Ak Parti Düzce Gençlik Kolları İl Müftüsü Selami Emen’e Ziyaret Etti

AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı ve İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Camiler ve Din Görevliler Haftası münasebetiyle İl Müftüsü Selami Emen’e bir ziyarette bulundular.Gerçekleştirilen ziyarette Camiler ve Din Görevliler...

Ak Parti Düzce Gençlik Kolları İl Müftüsü Selami Emen’e Ziyaret Etti

banner390
AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı ve İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Camiler ve Din Görevliler Haftası münasebetiyle İl Müftüsü Selami Emen’e bir ziyarette bulundular.

Gerçekleştirilen ziyarette Camiler ve Din Görevliler Haftası faaliyetleri ile ilgili bilgiler veren Emen, Düzce Müftülüğü olarak Düzce genelindeki kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte Düzce’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarıyla her zaman iç içe olduklarını söyledi. Bu yılki Camiler ve Din Görevliler Haftasının ana temasının ‘’Cami ve Gençlik’’ olduğunu belirten Emen; ‘’Bu anlamlı haftaya tüm genç kardeşlerimizi iştirak ederek camilerimize davet ediyorum’’ çağrısında bulundu.

AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri de, Camiler ve Din Görevliler Haftası münasebetiyle bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade ederek; kendilerini makamında ağırlayan İl Müftüsü Emen’e teşekkür ettiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.