Akçakoca Eso Web Sayfasıyla Esnafın Hizmetinde

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası oluşturduğu internet sayfasıyla artık bir tuşun ucunda.Üyesi olduğu esnafların sorunlarını daha yakından öğrenmek ve esnaf camiasını doğrudan bilgilendirmek amacıyla kurulan internet sayfasıyla ESO yönetimi,...

Akçakoca Eso Web Sayfasıyla Esnafın Hizmetinde

banner390
Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası oluşturduğu internet sayfasıyla artık bir tuşun ucunda.

Üyesi olduğu esnafların sorunlarını daha yakından öğrenmek ve esnaf camiasını doğrudan bilgilendirmek amacıyla kurulan internet sayfasıyla ESO yönetimi, modern iletişim çağının gerektirdiği yenilikleri bünyesine taşıyan, Akçakoca’nın ender esnaf örgütlerinden biri olduğunu da kanıtlamış oldu. Akçakoca ESO yönetim kurulu başkanı Nedim İşgören, konuyla ilgili olarak esnaflarla doğrudan iletişim kurmak ve çok değerli olan zamanı optimal kullanmak için teknolojik yeniliklere gittiklerini söyledi.

Bu yeniliklerin önemli bir adımı olan teknolojik olanaklardan maksimum faydalanmak yoluna gittiklerini ifade eden İşgören, kurdukları internet sayfasıyla kendi odalarının da içinde yer aldığı esnaf konfederasyonunun güncel gelişmelerle ilgili açıklamaları hakkında da üye esnafları anında haberdar etmek imkanına sahip olduklarını söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.