Amaç Engellilerin Hayatını Kolaylaştırmak

Düzce Valisi Ali İhsan Su, engellilerin hayatı en güzel şekilde yaşamaları için çalıştıklarını söyledi.Vali Ali İhsan Su, Engelliler Haftası nedeniyle düzenlenen toplantıda kurum müdürleri ile bir araya geldi. Toplantı öncesinde konuşan...

Amaç Engellilerin Hayatını Kolaylaştırmak

banner390
Düzce Valisi Ali İhsan Su, engellilerin hayatı en güzel şekilde yaşamaları için çalıştıklarını söyledi.

Vali Ali İhsan Su, Engelliler Haftası nedeniyle düzenlenen toplantıda kurum müdürleri ile bir araya geldi. Toplantı öncesinde konuşan Vali Su, engellilerin hayatlarını kolaylaştırmak istediklerini belirtti.

Vali Su, “İlimizde kamu kurumu olarak bu konuda eğitim veren, proje yapan, çalışma yapan okullarımız, Aile ve Politikalar il müdürlüğümüz, Milli Eğitim, sağlıkla ilgili genel sekreterimizle engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak, onları toplumla bütünleştirecek ve hayatı en güzel şekilde yaşanacak hale getirmek için neler yaptıklarımızı değerlendireceğiz. Bu zamana kadar eksiklerimiz nedir konuşacağız. Bundan sonra neler yapacağımızı görüşeceğiz” dedi.

Vali Su’nun konuşmasının ardından toplantı engellilerin daha iyi bir yaşam sürmesi için yapılması gereken konularla devam etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.