Başkan Keleş Meclis Üyeleri İle Kahvaltıda Bir Araya Geldiler

Düzce Belediyesi Meclis üyeleri kahvaltıda bir araya geldi, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in doğum gününü kutladı. MHP Grubu Başkan Keleş’e çiçek hediye ederken, AK Parti Grubu ise tablo armağan etti.Düzce Belediye Başkanı Mehmet...

Başkan Keleş Meclis Üyeleri İle Kahvaltıda Bir Araya Geldiler

banner390
Düzce Belediyesi Meclis üyeleri kahvaltıda bir araya geldi, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in doğum gününü kutladı. MHP Grubu Başkan Keleş’e çiçek hediye ederken, AK Parti Grubu ise tablo armağan etti.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Düzce Belediyesi Meclis üyeleri kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Düzce Belediyesi Hanımlar Lokali’nde gerçekleşen kahvaltılı toplantıda Başkan Keleş ve Meclis üyeleri Düzce’de gerçekleşen çalışmaları ele aldı.

24 Ekim Cuma günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Düzce Belediyesi’nin ortak katkıları sonucu gerçekleşecek Düzce Şehir Kimliği Çalıştayı ile ilgili detayların görüşüldüğü kahvaltılı toplantıda daha sonra Belediye Meclis üyeleri Başkan Keleş’in yaş gününü kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan Vekili Ercan Katırcıoğlu Başkan Keleş’e çiçek hediye ederken, AK Parti Grubu adına Belediye Meclis üyesi Avukat Elif Sezer Cebar tablo armağan etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.