“bir Çocuk Bir Şehir Ve Bolu” Kitabı Tanıtıldı

İzzet Baysal’ın özellikle Bolu’da yaptığı hizmetleri anlatan “Bir Çocuk Bir Şehir ve Bolu” adlı hikaye kitabının tanıtım toplantısı yapıldı.On tane romanına bir de çocuk hikayesi ilave etmeyi başaran Yazar İlhan Akın’a, toplantı...

“bir Çocuk Bir Şehir Ve Bolu” Kitabı Tanıtıldı

banner390
İzzet Baysal’ın özellikle Bolu’da yaptığı hizmetleri anlatan “Bir Çocuk Bir Şehir ve Bolu” adlı hikaye kitabının tanıtım toplantısı yapıldı.

On tane romanına bir de çocuk hikayesi ilave etmeyi başaran Yazar İlhan Akın’a, toplantı boyunca gösterilen ilgi büyüktü. Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi’nde yapılan kahvaltılı toplantıya Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AİBÜ Rektörü Hayri Coşkun, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Yamaner, Vakıf Üyeleri, Temel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürleri, İl- İlçe Okul Müdürlerinin yanı sıra Sivil Toplum Örgütleri katıldı.

İzzet Baysal ve onun yaptığı hizmetlerin çocukça bir bakışla anlatıldığı İlhan Akın ve Halit Karatay tarafından hazırlanan kitap tüm okullara ücretsiz olarak dağıtıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.